Interaktyvus LITPAS žemėlapis

Šiame interaktyviame žemėlapyje Jūs turite unikalią galimybę išplėsti savo žinias apie projektą „Lietuvos saugomų teritorijų tinklo plėtra Europos žaliojo kurso kontekste“, jame naudotus duomenis bei jų analizę. Šiuo metu mes nuolat papildome interaktyvųjį žemėlapį projekto metu gautais duomenimis, siekdami užtikrinti, kad jūsų patirtis jame būtų vertinga ir įdomi.

Šia interaktyvią žemėlapių aplikaciją sudaro 3 dalys:
1 dalis: Lietuvos saugomų teritorijų tinklas ir projekto rezultatai. Didinkite, mažinkite žemėlapį ir perjunginėkite jo sluoksnius norėdami susipažinti su jame pateikiama informacija.
2 dalis: Forma skirta naujos saugomos teritorijos pasiūlymui.
3 dalis: Žemėlapis skirtas susipažinti su pateiktais pasiūlymais ir šiuo metu naujai planuojamomis saugomomis teritorijomis.

Projekte „Lietuvos saugomų teritorijų tinklo plėtra Europos žaliojo kurso kontekste“ mes kviečiame kiekvieną gyventoją tapti gamtos apsaugos specialistu ir pasiūlyti vertas apsaugojimui vietoves ir objektus. Jūsų žinios ir pasiūlymai gali būti lemiamos naujoms, vertingoms vietoms įtraukti į saugomų teritorijų tinklą, taip apsaugant jas nuo bet kokio galimo sunaikinimo ateityje.
Spauskite žemiau esančią nuorodą ir pasiūlykite vertas dėmesio vietas, kurias norėtumėte išsaugoti ateities kartoms: 


NORIU APSAUGOTI!